Price $0.0 Night

İpsala Park Hotel

Otelimizde 24 adet STANDART SUİTE oda mevcut olup, 30 m² kullanım alanına sahiptir.

TWİNBED ve FRENCHBED yatak seçenekleri ile ister kurumsal ister bireysel misafirler için konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

Tüm Standart Suite odalarımızda balkon bulunmaktadır.

7/24 Oda Servisi, Günlük Housekeeping Hizmetleri, Led TV, Klima, Buklet Malzemeleri, Telefon, Ücretsiz Wi/Fi ve daha bir çok imkana sahip odalarımızda kendinizi evinizde hissedecek, kusursuz konaklamanın keyfini çıkaracaksınız.

İpsala Park Hotel, İpsala Edirne bölgesinde yer almakta olup, Yunanistan gümrük kapısına 3 km. mesafededir. 38 adet odadan oluşan otelimizde Cafe & Restarant, Bistro & Pub bulunmakta olup, yerli ve yabancı bir çok turistin tercih noktası olmayı başarma vizyonundan hareketle yola çıkmıştır. 21.10.2021 tarihinde hizmete açılan otelimiz iki farklı konseptten oluşan odaları ile, değerli misafirlerine hizmet vermektedir. Aileniz ile birlikte evinizde ki konforu yaşayacağınız FAMİLY SUİTE odalarımız 12 adet olup, 35 m² kullanım alanına sahiptir. FRENCH BED yatak tercihi ile tüm Family Suite odalarımızda balkon mevcuttur. 24 adet STANDART SUİTE odalarımız ise 30 m² olup TWİNBED ve FRENCHBED yatak seçeneklerine sahiptir. Otelimiz -1 zemin katında yer alan 6 kişi konaklama kapasiteli STUDENT SUİTE’lerimiz ise eğitimler ve öğrenci grupları için planlanmıştır.

Standart Suite Odalar